Памер шрыфту
A- A+
Iнтэрвал памiж лiтарамі
Каляровая схема
A A A A
Дадаткова

Раздзелы сайта

Галоўная

Назва

Рэжым працы

П.І.Шмя па бацьку кіраўніка

Дадатковая падрыхтоўка дзяцей да навучання ў пачатковай школе

серада 18.00-20.00

Ражкова Н. Ў.

Падрыхтоўка да алімпіяды па прадметах

пятніца 13.25-14.25

Дадатковая падрыхтоўка па матэматыцы «У свеце логікі»

серада 12.10-13.10

Рэзнікава І.Ў.

Ўвядзенне ў замежную мову

пятніца 12.10-13.10

Чычкан М.К.

Дадатковая падрыхтоўка па рускай, беларускай мовах

пятніца 12.30-13.30

Скаліна Э.Л.

Ўвядзенне ў замежную мову

пятніца 12.20-13.20

Карпук Ж.І.

Дадатковая падрыхтоўка па матэматыцы

панядзелак 12.30-13.30

Наркевіч С.К.

Дадатковая падрыхтоўка па рускай мове «Ведаем рускі»

панядзелак 13.35-14.35

Дадатковая падрыхтоўка па рускай мове «Грамацеі»

чацвер 13.25-14.25

Русевіч С.А.

Дадатковая падрыхтоўка па матэматыцы «У свеце логікі»

аўторак 13.25-14.25

Дадатковая падрыхтоўка па беларускай мове «Купалінка»

аўторак  13.25-14.25

Макар К.П.

Дадатковая падрыхтоўка па англійскай мове «Лингвистенок»

панядзелак 13.25-14.25

Дадатковая падрыхтоўка па інфарматыцы

пятніца 14.20-15.20

Лабцова М.Г.

Дадатковая падрыхтоўка па матэматыцы

пятніца 15.25-16.25

Дадатковая падрыхтоўка па матэматыцы

аўторак 14.20-15.20

Дадатковая падрыхтоўка па матэматыцы

пятніца 14.20-15.20

Юган А.Ў.

Дадатковая падрыхтоўка па матэматыцы

панядзелак  14.20-15.20

Дадатковая падрыхтоўка па матэматыцы

чацвер  14.20-15.20

Дадатковая падрыхтоўка па рускай мове

аўторак 14.20-15.20

Свірыдовіч Л.М.

Падрыхтоўка да цэнтралiзаванага тэсцiравання па беларускай мове

аўторак 15.25-16.25

Дадатковая падрыхтоўка па матэматыцы

чацвер 13.25-14.25

Огнева В.М.

Дадатковая падрыхтоўка па матэматыцы

серада 14.50-15.50

Падрыхтоўка да цэнтралiзаванага тэсцiравання па матэматыцы

пятніца 14.20-15.20

Падрыхтоўка да цэнтралiзаванага тэсцiравання па гісторыі Беларусі

чацвер 14.20-15.20

Жогаль К.Ю.

Падрыхтоўка да цэнтралiзаванага тэсцiравання па хіміі

чацвер 14.20-15.20

Дарафей В.В.

Дадатковая падрыхтоўка па рускай мове

панядзелак 14.20-15.20

Любамірская А.Б.

Дадатковая падрыхтоўка па рускай мове

пятніца 14.20-15.20

Падрыхтоўка да цэнтралiзаванага тэсцiравання па беларускай мове

субота 11.00-12.00

Любамірская А.Б.

Дадатковая падрыхтоўка па англійскай мове

панядзелак 14.20-15.20

Цярошкіна Н.М.

Падрыхтоўка да цэнтралiзаванага тэсцiравання па англійскай мове

панядзелак 15.30-16.30

Дадатковая падрыхтоўка дзяцей да стральбе «Юный снайпер»

чацвер 15.00-16.00

Макушэнка С.Ў.

Дадатковая адукацыя на платнай аснове спартыўнага кірунку «Алімпіец»

панядзелак 15.00-16.00

серада 15.00-16.00

пятніца 15.00-16.00

Тальман В.А.