Пастанова Міністэрства адукацыі Рэспублікі Беларусь ад 25 ліпеня 2011 г. № 146 "Аб зацвярджэнні Палажэння аб апякунскай радзе ўстановы адукацыі" (Файл для запампоўкі)

Паважаныя бацькі, кожны з вас мае права прыняць сваё рашэнне: альбо прымаць актыўны ўдзел у працы Апякунскай рады, альбо быць іншымі назіральнікамі. Але кожная часціца нашай сумеснай дзейнасці дазволіць дамагчыся больш высокіх вынікаў у арганізацыі працэсу навучання і выхавання асобы дзіцяці.

Членамі Апякунскай рады было прынята рашэнне звернецца да Вас з просьбай аказання дабрачыннай дапамогі для далейшага забеспячэння утульнага і камфортнага знаходжання нашых дзяцей у сценах школы.
Дзякуючы Вашаму разуменню і спагадлівасці на рахунак школы штомесяц паступаюць грашовыя сродкі, якія шляхам безнаяўнай аплаты выкарыстоўваюцца для стварэння неабходных умоў ажыццяўлення адукацыйнага працэсу, які адпавядае патрабаванням санітарнай і пажарнай бяспекі, якія задавальняюць запатрабаванням навучэнцаў у правядзенні ўрокаў з выкарыстаннем сучасных адукацыйных тэхналогій.
За добраахвотны ўклад і разуменне неабходнасці пераўтварэння і стварэння лепшых умоў для адукацыйнага працэсу нашых дзяцей кіраўніцтва і педагагічны калектыў школы падзяку кожнаму з Вас.

Мы спадзяемся на паразуменьне і падтрымку з боку бацькоў, а таксама на цеснае супрацоўніцтва сям'і і школы.

Старшыня Апякунскага савета

Спіс членаў апякунскага савета на 2020/2021 навучальны год

Што такое апякунскі савет

План работы апякунскага савета