Першасная прафсаюзная арганізацыя

дзяржаўнай установы адукацыі "Сярэдняя школа № 124 г. Мінска"

Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі.
У склад прафсаюзнай арганізацыі ўваходзіць 70 чалавек, з іх педагогаў - 50. Першасная прафсаюзная арганізацыя кіруецца ў сваёй дзейнасці Статутам прафсаюза работнікаў адукацыі і навукі ....
25.02.19 г. адбыўся справаздачна-выбарчы сход прафсаюзнага камітэта. Падчас сходу старшынёй прафсаюзнага камітэта школы абраная Чычкан Марына Канстанцінаўна, настаўнік англійскай мовы. У склад прафкама абрана 7 чалавек. Для кожнага члена прафсаюзнага камітэта вызначаны ўчастак працы: культурна - масавы сектар, праца з ветэранамі педагагічнай працы і моладдзю, інфармацыйная дзейнасць і фізкультурна - аздараўленчая работа.
План работы пярвічнай прафсаюзнай арганізацыі дзяржаўнай установы адукацыі "Сярэдняя школа № 124 г. Мінска» Беларускага прафесійнага саюза работнікаў адукацыі і навукі
Рэвізійная камісія:

1. Пятроўская Галіна Мікалаеўна - старшыня

2. Рэзнікава Ірына Уладзіміраўна

3. Юган Ала Уладзіміраўна

Камісія па працоўных спрэчках:

1. Наркевіч Соф'я Канстанцінаўна

2. Чычкан Марына Канстанцінаўна